Tutvus ja seksisemu: 15 viisi kuidas säilitada oma seksisemu kauemaks.

seksisemuTutvus ja seksisemud.

Mida sa teed, kui tahad seksida, kuid ei taha olla suhtes? Mida sa teed, kui tahad seksida aga ei soovi tõsta oma tõenäosust saada suguhaigusi? Hangi endale seksisemu!

Seksisemu või seksisemuks olemine on seks-suhe, mis kestab lühidat aega, tavaliselt mitte rohkem kui kuus kuud ja tihti palju vähem. Seksisemu omamine on suurepärane, sest see on mõlemale poolele kasulik, te saate täpselt seda, mida te tahate: keppi.

Kui sa ei ole suur kohtingutel käimise fänn ja sul on raske leida inimesi, kellega suudad mingi sideme luua või sul lihtsalt ei ole aega, siis seksisemu leidmine on võti. Loe alltoodud nõuanded läbi ning jaga neid ka oma partneriga. Kui te mõlemad neid järgite, ootavad teid ees suurepärased ööd ohjeldamatu nautlusega.

1. Ära kunagi jää ööseks.

Kellelegi ei meeldi magada inimese kõrval, kes ei ole neile rohkem kui lihtsalt keha. Seksisemuks olemise mõte on seksida, see on kõik. Kui tegu on tehtud, pane riidesse ja lahku. Ei mingit pikemat kaisutamist ja hiliste tundideni rääkimist. Sa kas hüppad uuesti sadulasse ja teed veel ühe ringi või lähed koju.

2. Ära jäta oma riideid maha.

Mulle ei meeldi leida sekspartneri riideid oma põrandalt. See tekitab tunde, et ma olen kohustatud teda jälle nägema. Kui sul on seksisemu või rohkem kui üks seksisemu, ei taha sa kindlasti endale mingeid lisakohustusi võtta.

Seksisemuga kohtumine peaks olema midagi spontaanset. Kui kohtute tavalisel argipäeva õhtul, ei ole vaja tunda end kohustatud olema kohtuda sellele lisaks.

Eesmärk on panna end olukorda, kus võid suhte silmapilkselt lõpetada kui selleks peaks vajadus tekkima ja see juhtub varem või hiljem.

3. Ära helista, saada parem sõnum.

Sõnumite saatmine lubab inimesel vastata siis kui see talle sobilik on, kui üldse… Kõige tähtsam aspekt seksisemuks olemisel ja seksisemu omamisel on soov semuga seksida.

Kui sina temaga seksida ei taha või tema ei taha seda sinuga parasjagu teha, ei ole mõtet kohtuda, sest sel juhul ei täida seks oma eesmärki. Mitte keegi ei taha nühkida vaid kohusetundest, seda tuleb teha õigel ajahetkel. Sõnumite saatmine teeb asjad vähem veidraks ja annab mõlemale poolele vabaduse teha, mida nad soovivad.

4. Käi alati enne kohtumist pesemas.

Pese end korralikult. Võibolla olen mina puhtusefriik, kuid käin alati dušši all enne igasugust seksuaalset kohtumist ja eeldan seda ka oma semult.

Mida kauem sa end ei pese, seda halvemini sa lõhnad, tundud ja maitsed. Kui sa lähed seksima, mida sa ka teed, sest sa lähed kohtama oma seksisemuga, käi vannist läbi!

5. Kord nädalas on perfektne. Kaks korda nädalas, üle ühe nädala on maksimum.

Ma olen igati selle poolt, et leppida kokku iganädalane seksiõhtu. Päev võib varieeruda, kuid teadmine, et saad sel nädalal keppi on meelirahustav. Probleemid tekivad kui oma seksisemuga liiga tihti kohtuda.

Seksisemude ja armastajate vahel on õhuke joon. Armastajad käivad kohtingutel, seksisemud seksivad. Jääge seksi juurde ja tehke seda ainult kord nädalas või maksimaalselt kaks korda, üle ühe nädala. Midagi rohkemat muutub juba „käimiseks“.

6. Ära kunagi vasta joobes saadetud sõnumile ebaviisakalt.

Sulle ei pruugi meeldida, et saad purjus peaga saadetud seksima kutsuvaid „booty calle“, kuid sa oled „booty call“, parem harju ära! Sa ei pea iga kord jooksma kui su seksisemu sulle sõnumi saadab, kuid ära mine endast välja, sest te olete kokku leppinud, et olete sekspartnerid. Emotsioonid ei tohiks mingit rolli mängida.

7. Kui te ei ole kokku leppinud teisiti, ära kunagi otsi kontakti peale kella kahte öösel.

Hilisõhtune sõnum seksisemult ütleb kahte asja. 1. Ta oli väljas pidutsemas ja 2. Ta ei leidnud kedagi teist, kellega magada ning sina oled viimane õlekõrs.

Seksisemudel on lubatud teiste inimestega voodisse minna, kuid keegi ei taha tunda end viimase õlekõrrena.

8. Jäta oma pagas ukse juurde.

Sa ei ole seal, et oma päeva üle kurta, või oma eksi, või mille iganes, mis sind parasjagu painab. Seksisemud ja „kasudega sõbrad“ ei ole sama asi.

Seksisemud ei pruugi üldse „sõbrad“ olla. Nad on inimesed, keda me peame piisavalt atraktiivseks, et nendega regulaarselt seksida. Neil ei pea olema kohustust sinu probleeme kuulda.

See loomulikult ei tähenda, et nad ei võiks sellele avatud olla. Pea meeles, et enda muredest kurtmine viib teid sammukese lähemale saamaks „kasudega sõpradeks“, mis omakorda viib teid lähemale suhte staatusele.

9. Sea sisse rutiinne tere ja head aega.

Tervitused ja hüvastijätud on kõige imelikumad, sest puudub kivisse raiutud etikett sellise suhte jaoks. Kõik oleneb sellest, kuidas te tunnete. Väike musi huultele ei ole üleliia intiimne ega ka liiga külm.

Tõenäoliselt te just amelesite, seega puudub põhjus häbelik olla elamuse lõpetamisel. Kuna ka teie keeled kohtingul olid tõenäoliselt multifunktsionaalsed, ei pruugi keelega suudlus kõige parem mõte olla.

10. Näe alati välja oma parim.

Kuigi sa lähed seksima, ei tähenda see, et sa ei peaks natukenegi pingutama. Sa tahad oma seksisemu erutada. Dressides ja tossudes kohale ilmumine ei ole OK. Sa ei pea endast kõike andma, kuid natukene pingutust saab kindlasti tasustatud.

11. Jätka semu üllatamist.

Ole seksi juures loominguline. Seksisemu omamise üks plussidest on see, et sa ei pea kartma midagi, mis võib suhte lõpetada, sest sa ei hooli suhtest, vaid seksist. Hoolitse selle eest, et seks oleks parim ja huvitavaim. Kasuta oma kujutlusvõimet ja võta vabalt.

12. Ära lase emotsioonidel mängu tulla.

Kui emotsioonid mängu tulevad, on kõik läbi. Sa ei ole enam suuteline oma seksisemu nägema millegi muuna kui sõbrana, mis on halb. Hullem veel on asjaolu, et su semu ei pruugi asja sama pilguga näha ning ta eelistaks kokkulepet endisena hoida.

13. Ära eksita oma partnerit.

Kui su seksisemu ütleb sulle, et tal hakkavad sinu vastu tunded tekkima, räägi talle tõtt vastu. Kui tunned samamoodi, hästi. Kui mitte, anna sellest talle teada ja lõpeta suhe ära.

Kui sa ei ole valmis temaga tõsiseks suhteks ja ta ei ole suuteline sinuga vaid seksisemu olema, ei ole teil rohkem ühiseid eesmärke ning te peaksite mõlemad oma teed minema.

14. Alati kanna karpi kondoome endaga „igaks juhuks“ kaasas.

Turvaseks on ainuke õige tee ja kaitse puudumine hetkel, mil seda kõige rohkem vajad on tõeline äpardus. Eriti kui on talv ja väljas karge pakane, kes see ikka tahaks nurga peale poodi kondoome ostma minna. Lihtsam on õhtu lõpetada ja koju minna.

15. Lihtsalt kepi!

Ära kunagi armatse või tee midagi ligilähedast. Keppimine ei ole sama asi, mis seksimine ja kindlasti ei ole see sama, mis on armatsemine ehk seksimine armastusest. Kui te kepite, siis tehke just seda, keppige!

Lase oma loomainstinktid valla ja ära mõtle liiga palju, kõik tuleb naturaalselt! Hoolitse vaid selle eest, et kepp kajastab teie mõlema vähest huvi romantiliste emotsioonide vastu.

Kui teil on tundeline õhtu, muutuvad asjad päris kindlasti veidraks kui te peate maha istuma ja sellest rääkima. Te ei taha sellest rääkida, te tahate keppida!