Iseloomulikud märgid mehest, kellega ei tuleks kohtama minna.

Edukas kohtingParim asi tutvumisnõuannete juures on see, et nad ei aita sind mitte ainult nippide ja kasulike soovituste poolest edukaks kohtinguks, vaid ka kutsuvad üles ettevaatlikusele naiste poolt, hoiatades teid ohu märkidest, mis on iseloomulikud meestele, kellega ei tohiks kohtingule minna.

Esimene märk – Ta kutsub sind kohe kohtingule isegi kui sina teda ei tea. Kui ta võttis sinuga ühendus läbi interneti mõnes tutvumisportaalis ja ta kutsub sind juba privaatsele kohtingule, võib seda võtta kui hoiatust inimese usaldusväärsuse kohta. Mehed, kel on head kavatsused üritaks sind vähemalt natukene tundma õppida, kohtuda mõnes avalikus kohas, huvituda ka sinu sõprusringkonnast ning peale põgusat tutvumist küsida sind viisakalt välja.

Teine märk – Ta käib peale, et kohtuksite privaatses kohas. Kui mees üritab sinuga mõnda eraldatud kohta minna, kus te oleksite vaid kahekesi, tasuks jällegi olla ettevaatlik ning inimest kohe mitte usaldada. Kunagi ei või teada, mis kavatsused võivad võõral mehel õrna naisterahvaga kohtumiseks olla.

Kolmas märk – Ta käib peale, et kohtuksite kahekesi, kuigi sul oli plaanis mõni sõbranna näiteks baari või pubisse „igaks juhuks“ kaasa võtta. Kui see oleks teie esimene kohting, soovitame tungivalt ikka minna koos sõbranna või sõbraga ja paluda oma usaldusisikul jälgida teid kuskilt kaugemalt, et vajadusel teid hädast välja aidata.

Tutvumisnõuandeid järgides saate kõik vajaliku edukaks kohtinguks ning teate, mil on parem kohtingust keelduda.