Kuidas kondoom suuga peale panna ja milline valida?

Alustades tutvusest ja partneri valimisest (vaata tutvumisportaale), oled jõudnud esimese kohtingu kokkuleppimiseni, kuid on aeg osta kondoome. Sellest, miks peaks esimesel kohtingul kindlasti seksima, võid lugeda siit ja miks võiks karp kondoome „igaks juhuks“ kaasas olla loe siit. Ükski naine ei taha avalikult litsaka templit otsa ees kanda või vähemalt mõelda, et keegi temast lugu ei pea ja seetõttu võib kondoomide ostmine poeletilt üsna piinlik olla. Õnnek saab diskreetselt sobivad kondoomid välja valida ning koju tellida internetist. Kuid millised valida ja miks?

Tutvustame teile ONE’i järgmise generatsiooni kondoome! Uue ja tehnoloogiliselt arenenud lahendusega ONE kondoomid on teadlike ja trendikate inimeste valik. Võid kindel olla, et sina ja su sekspartner ei pea pettuma!

576 Sensatsiooni

ONE 576 Sensations kondoomil on 576 (jah, 576!) individuaalset mõnuvõimendajat. Me ei räägi siin väikesest nupukuesest, vaid ligi kuuesajast supernaastust, mis töötavad kõik samaaegselt, et sind erutada ja stimuleerida nagu mitte ükski teine kondoom eales varem. ONE kondoomid on fusioon arenenud disainist ja tipptasemel tehnoloogiast. Valmistatud kvaliteetsest latexist ning eel-lubrikeeritud mugavaks kasutamiseks. Suurepärane nauding x 576!

kondoomidKondoomi suurus: M = Standard
Kondoomi materjal: Latex
Tüüp: Tekstuuriga
Tekstuur: Nupukesed
Kuju: Tavaline
Maitse: Maitsetu
Värvus: Läbipaistev
Kondoomi pikkus: 180mm
Kondoomi laius: 53mm
Kondoomi paksus .07mm

Ülitundlik

On aeg tutvuda sujuva, pehme mõnuga, mille tagavad ONE Super Sensitive ülitundlikud kondoomid. Kõrgenda oma meeli erakordselt õhukese disaini ja 50% suurema koguse libestiga kui on keskmisel kondoomil. ONE ülitundlikud kondoomid on sinu uus valik kui soovid lihtsust ja tundlikkust. Nagu ka kõigi teiste ONE kondoomidega, valides ONE’i, aitad sa abivajajaid. Igast ostust läheb väike osa HIV/AIDSi ennetamisele ja ravile Aafrikas.

KondoomidKondoomi suurus: M = Standard
Kondoomi materjal: Latex
Tüüp: Tavaline
Tekstuur: Sile
Kuju: Tavaline
Maitse: Maitsetu
Värvus: Läbipaistev
Kondoomi pikkus: 192mm
Kondoomi laius: 52mm
Kondoomi paksus .065mm

Pimedas helendavad

Kas tõesti on olemas pimedas helendavad kondoomid? On küll! Üllata oma sekspartnerit innovatiivsete ONE Glowing Pleasures pimedas helendavate kondoomidega. Valgusta kondoome 30 sekundit, et tagada kuni 30 minutit helendamist.

kondoomidKondoomi suurus: M = Standard
Kondoomi materjal: Latex
Tüüp: Tavaline
Tekstuur: Sile
Kuju: Tavaline
Maitse: Maitsetu
Värvus: pimedas helendav (neoonroheline)
Kondoomi pikkus: 190mm
Kondoomi laius: 53mm
Kondoomi paksus .075mm
Kolmikpakk sisaldab ka Super Sensitive ja 576 Sensations kondoome.

Kuidas kondoomi suuga peale panna?

Kondoom suus1. Rulli kondoom natukene lahti, et oleks piisavalt ruumi kondoomi oma huulte vahel suus kinni hoida.

2. Aseta kondoom suhu avausega välja ning veendu, et kondoom ei oleks sisemine pool väljapoole.

3. Kasuta oma huuli, et suunata kondoom partneri peenisele ja suru huultega aeglaselt alla poole kuni kondoom on peal. Mitte-sügava kurgu puhul ära häbene kätega abistada.