Seks esimesel kohtingul

seks esimesel kohtingulMiks peaks naine esimesel kohtingul kindlasti seksima?

Naised, me oleme seda igalt poolt kuulnud: kõik naisteajakirjad, sõbrannad ja isegi tutvumisportaalid on ühe reegli juurde kindlaks jäänud – esimesel kohtingul ei seksita. Meie soovitus on ignoreerida, mida kõik teised arvavad ja esimesel kohtingul ikkagi voodisse jõuda.

Seksuaalne sobivus

Meile kõigile meeldivad seksi juures erinevad asjad ja mida varem me oma uue tutvusega linade vahele heidame, seda kiiremini avastame ta veidrad fetishid ja saame ta vajadusel ta kohe välja visata kui tema stiil meile ei sobi. Kui kohting läks vett vedama aga füüsiline atraktiivsus on olemas, tasuks samuti seksida – iseloomu poolest võite ebasobivad olla, kuid klapi puhul voodis oled leidnud endale uue seksisemu.

Peenise suurus

Kui naine on mehest huvitatud, tahab ta teada kahte asja: kui paks on ta rahakott ja kui suur on ta peenis. Iga mees arvab, et tal on suur, kuid naised teavad, et suuremal osal meestest on parimal juhul Eesti keskmine. Kui juba koos aega veedate, on kasulik see oluline info kätte saada – mida varem, seda parem!

Piinlikud momendid

Kui teie vahel on liiga palju seksuaalset pinget, teeb see olemise imelikuks. Kurameerimine ja kohtingutel käimine on küll lõbus, kuid need tegevused võivad pikale venida. Kohtingu suurejooneline lõpp on ikkagi orgasm. Esimesel kohtingul seksimine vähendab ärevust, mida te mõlemad tunnete ja eemaldab triviaalsed mured, mis käivad kohtingute- ja tutvumisega kaasas.

Kui sa seksid esimesel kohtingul, ei pea sa enam järgnevate kohtingute pärast nii palju muretsema. Pole vahet, mis mulje sa talle jätad, ilmu kohale kasvõi dressipükstes, ta on sind juba alasti näinud ning te tunnete end koos mugavalt.

Ajaline investeering

Me oleme tänase kiire elutempo juures kogu aeg hõivatud ning kohtingutel käimine on suur ettevõtmine, mis mitte ainult ei kuluta ära su vaba aega, vaid tihti maksab ka raha. Raha, mida oleks võinud kulutada uutele kingadele, rasvaimule või Botoxile.

Seksi järgi on hea mõõta, kas see kõik on seda väärt. Miks käia lugematutel kohtingutel ja tutvuda inimestega, kellega te kuhugi jõuda ei taha… Alternatiiviks on kohe „asjad ära ajada“ ja teha informeeritud otsus, kas soovid selle inimesega edasi suhelda.

Olgem ausad, meil ei ole üleliigset aega. Ärge olge häbelikud, minge välja ja saage keppi. Kui see tundub õige, ärge hoidke end tagasi. Kas head asjad juhtuvad nendega, kes ootama jäävad või nendega, kes ohjad enda kätte haaravad?