Tutvumine naistega: kuidas seksikad kuldkiharad läbi huumori otse voodisse meelitada.

Tutvumiskuulutused sisaldavad arvestatavas koguses kuulutusi kelmikatelt heledapäistelt naistelt, kellega tutvumise vastu on võibolla ka sinul huvi tekkinud, aga tegudeni sa veel siiski jõudnud pole, sest seni pole naised kas võtnud vedu või on eesmärkide poole püüeldes teepeal midagi untsu läinud. Üks naisteküttide parimaid taktikaid on naise naerma ajamine. Naer tekitab heaoluhormoone, mis paneb naise end mehega hästi tundma. Sellist meelteseisundit annab enda huvides ära kasutada!

Huumoriga lähenemine tuleb tutvumisel igati kasuks, kuid pärast esimese jää murdmist on veel tükk maad minna, enne kui seksini jõuate – abiks tulevad seksinaljad, mis saadavad vastavasse ajupiirkonda signaali, lülitavad blondiini õigele lainele ning aitavad juba lõbusamalt üle minna aktuaalsematele teemadele, sest teid huvitab eelkõige tutvumine täiskasvanute-maailma rõõmude nautimiseks.

Missugust muna blondiinid hommikusöögiks tahavad?
Viljastatud muna.

Miks on blondiinid nagu ukselingid?
Sest kõik võivad neid vajutada.

Mis vahe on blondiinil ja keeglipallil?
Keeglipallile mahub vaid kolm sõrme sisse.

Kuidas paneb blondiin pärast seksimist tuled põlema?
Avab auto ukse.

Järgmine kord tutvumiskuulutusi sirvides tee pulli ja saada mõnele armsale miisule üks eeltoodud naljadest ja jää reageeringut ootama. Tutvumine on mäng ja elu on lill, nalja peab saama!