Tutvumisportaali ülevaade: Sextalker

Sextalker tutvumisportaali minnes vaatab kohe vastu suur pealkiri: „HOIATUS: See koduleht võib sisaldada erootilisi pilte Sinu tuttavatest“, mis võib üsna tõenäoline olla, sest Sextalkeril on rohkem kui miljon kasutajat üle maailma, kes otsivad seks tutvusi.

Kas leiad seksika sekretäri tööjuurest või mõne armsa neiu oma ülikoolist, ehk isegi eksnaise?

Vaata ise järgi!

Sobiva kaaslase leidmine on vaid minutite küsimus, sest seksihuvilised on online 24 tundi ööpäevas. Sind ootavad tuhanded atraktiivsed naised ja mehed, kelle tutvumiskuulutuste hulgast võid valida enda maitse järgi parima välja.

Ka Soome kalevipoegadel ei tasu pead norgu lasta, sest Sextalker on olemas ka tuvuste jaoks Soomes. Vaata: Sextalker Soomes 

Peale küsimustele vastamist ja kasutajakonto kinnitamist on kontoga võimalik vaadata kõikide sinuga samas piirkonnas olevate kasutajate profiile. VIP kasutajatel peaks olema võimalus näha ka eksklusiivseid profiile ja pilte, mis tavakasutajatele nähtavad ei ole. Sextalker garanteerib, et leiad seks partneri 24 tunni jooksul. Need naised kohtuvad meestega iga päev ja võiks öelda, et nad on lausa nümfomaanid.

Ekraanitõmmis ühe kasutaja profiilist, keda kõlbab avalikult jagada (suur osa kasutajaid ei häbene tervet oma keha näidata):

ekraanitõmmis

Sextalkeri reeglid:

  1. Kuulujuttude ja informatsiooni avaldamine oma tuttavate kohta on keelatud!
  2. Teisi kasutajaid ja nende seksisoove tuleb austada.
  3. Sextalker propageerib turvaseksi ja vastutus enda suguhaiguste kaitsmise eest on sinu õlul.
  4. Sextalker jätab endale õiguse peatada registreerimine uutel meeskasutajatel, et säilitada tutvumisportaalis võrdne meeste- ja naiste arv. Praegu on registreerimine uutele meeskasutajatele avatud, kuid tungiva huvi tõttu on kohad piiratud ning juba homme ei pruugi enam uued soovijad löögile pääseda.

Külasta Sextalkerit ning naudi voodirõõme juba täna!

NB! Liitumiseks pead olema vähemalt 18 aastat või rohkem vana!