Tutvumisnõuanded: kohtingu toimumise koha valimine.

Kohtingu toimumise koha valikKohtingu toimumise koht on asi, mille peale peab iga tutvuja mõtlema kui on aeg potentsiaalse uue partneriga kohtumiseks. Isiklikest maitse-eelistustest lähtuvalt võib tunduda, et kohti on palju ning erilist vahet ei ole, kuid tasub meeles pidada, et kohting ei ole ühepoolne protsess. Tähtis on, et kaaslasel oleks tore ning meeldiv ja seetõttu tuleb koha valimisel leida mõni paik, mida su kaaslane armastaks.

Esimese asjana tuleks arvestada ta huvisid. Näiteks kui su kaaslane armastab filme ja parasjagu on kinos mõni eriline film tema lemmiknäitlejaga, võite alati kinno minna. Kui su kohtingukaaslane armastab sporti, võite minna näiteks jalgpalli vaatama. Oluline on kohtingukaaslast mitte viia kohtadesse, kus tal hakkab igav või ta tunneb end ebamugavalt. Jalgpallifännile korvpallimatši ei soovitaks. Juhul kui puudub informatsioon kaaslase maitse-eelistuse kohta, on mõni hubane restoran üsna kindel valik.

Teine variant on valida midagi endale meeldivat ning kutsuda kaaslane sinna, tutvustades talle ühtlasi enda maailma ja huvisid. Näiteks adrenaliinijanuline seikleja võib naljaga pooleks kutsuda mõne naise temaga koos langevarjuhüpet sooritama, salamisi varuplaani omades, et lepite ameerika mägedega mõnes lõbustuspargis.

Eelnimetatud kohtingusoovitused ei ole muidugi ainsad viisid, kuidas kohta valida. Kindlasti on kohti, kus te kumbki varem käinud pole või tegevusi, millest te kuulnud pole. Võite end alati üllatada ja otsida midagi uut, mis parasjagu huvitav tundub. Näiteks kui te pole kordagi proovinud seinalt ronimist, võid kutsuda kaaslase just sinna, et saaksite koos uusi ja huvitavaid kogemusi hankida.

Kohtumispaikade valikuid on tohutult ning seni kuni järgid teisi tutvumisnõuandeid, kuidas olla parim kaaslane, ei jää koha valik kohtingu edukuse seisukohalt määravaks faktoriks.