Kuidas leida rikast meest?

Rikas mees saab raha Idast ja Läänest. Rikas mees teab oma väärtust. Naised, kes arvavad, et võivad rikkale mehele vitu pähe tõmmata ja seksiga manipuleerima hakata, eksivad sügavalt. Päris nii lihtne see ei ole, sest rikka mehe rahakott kannatab seksteenust unelmate modellidega iga kell väljastpoolt sisse osta. Rikas mees tuleb 100% üle kavaldada ja talle tuleb jätta mulje, et oled ise midagi väärt, mitte puuk, kes tema kulul parasiteerida tahab. Järgnev informatsioon on kohustuslik lugemine kõigile naistele, kes unistavad elust palmisaarel, kuid vajavad mehe tuge, et sinna jõuda.

Kuidas rikkale mehele läheneda?
Rikkale mehele otselähenemine on riskantne, sest jätab paratamatult mulje, et siit tuleb järjekordne tibi, kes temalt midagi saada tahab. Parem on kasutada passiivset lähenemist ja lasta mehel ise enda juurde tulla. Selleks on tarvis vaid nähtav olla! Tänapäeval on suurima haardega koht meie kullakallis Internet, kus juba suur osa meestest otsib tutvusi naistega. Mõni protsent neist on ka majanduslikult kindlustatud ja võibolla ehk ka rikas ning sulle sobilik. Aeg on võrgud vette panna.

Loo mõnda tutvumisportaali konto ning täida oma profiil. Kindlasti lisa profiili ka pildid, sest ilma pildita kasutajad on meestele nähtamatud. Piltidelt peaks vastu vaatama kena ja seksikas naisterahvas, keda ei häbeneks ka sõpradele näidata. Pildid peaksid ka konkurentsi vahelt silma paistma. Konkurentsi all pean ma silmas teisi naisi, kes samuti suuri kalu jahivad. Sõbrannad võivad küll meest jagada, aga sellest täpsemalt juba hiljem… Igatahes, ole väljapaistev ning jää seda õiget kirja ootama…

Kuidas rikast meest ära tunda?
Rikast meest ei ole raske ära tunda, sellega peaks igaüks hakkama saama. Igaks juhuks annan teile mõned vihjed. Rikas mees ei kirjuta teile, kuidas ta ootab palgapäeva. Ei vingu, kuidas kõik on nii kallis. Ei kelgi, et ostis uue iPhone’i. Rikas mees ei poseeri mingi varuosadeks müüdava panni kõrval. Ei joo odekolonni. Ei tööta õliste kätega. Ei haise. Ei ole koolimaja koristaja.

Mida tutvumisportaalist saadud kirjale vastata?
Kui kirjas pakutakse raha, siis ignoreeri kõigi väikeste summade pakkujaid, need mehed pole sinu vaeva lihtsalt väärt. Kui pakutakse suuri summasid, vasta viisakalt kirjale, et ei ole rahast huvitatud ja jäta kirja lõppu mõni avatud küsimus, mis meelitab meest sulle tagasi kirjutama, kuid samas avaldama sulle ka oma nõrkused, mille saad järgmises etapis enda kasuks pöörata. Pööra tähelepanu mehe soovidele ja ürita mõista, mida ta sinult ootab.

Kuidas rikas mees konksu otsa tõmmata?
Rikka mehe naine olla on täiskohaga töö. Ka laisk naine võib olla voodis loom, kuid meritäht nii tähtsale kohale ei sobi. Rikas mees oskab väärtusi objektiivselt hinnata ning naisepidamine on tema jaoks kalkuleeritud otsus ja kulu. Tähtis on hinna ja kvaliteedi suhe, sest rikkaid mehi halvad diilid ei huvita. Rikkus ei sünni üleöö.

Naisel on lõppeesmärgi saavutamiseks kaks stsenaariumit:

1)Saad suhte alguses mehele kuidagi käpa peale ja kontrollid teda. Suudad talle pakkuda midagi, mida ta kuskilt mujalt ei saa või kellegagi ei jaga. Näiteks olla „temapoolse armastuse“ vääriline. Sinu töö on vastastikuse armastuse teesklemine ja elushoidmine seni, kuni sa selle mehe kõrval olla tahad. Ideaalselt võiks selline faas kesta igavesti, kuid ühel hetkel tüdineb mees teist paratamatult ära ning see juba riivab oluliselt naise huve. Levinud strateegia mehe pikaajaliseks kontrollimiseks, vastavalt oludele, on kas planeeritud või planeerimata rasedus. Sellega saate mehe vähemalt järgnevaks kaheksateistkümneks aastaks konksu otsa … ja elu on lill!

2)Oled mehele mänguasjaks ja tantsid mehe pilli järgi. Sellises suhtes oled sa lihtsalt tarbekaup, sul puudub kontroll. Näitena võime tuua kurikuulsa Charlie Sheeni ja tema kaks pornostaarist elukaaslast. Need naised teadsid väga hästi, kus on nende koht ja mis on nende roll. Muretsemiseks pole siiski põhjust, sest kontrolli puudumine ning tarbekaubaks olemine on vaid ajutine, kuid paratamatult vajalik etapp. Analoogselt eelmisele strateegiale, tuleb ka siin järelkasvu tekitamisega võimuredelil kõrgemale tõusta.

Rikas, vana ja südamerikkega
Rikas, vana ja südamerikkega, kuid see eest õnnelik.

Kirjeldatud strateegia pole ainus tee rikka mehe ohjeldamiseks, kuid see on kõige efektiivsem. Meil on vaid üks elu ning naiste bioloogiline kell ei anna just palju ruumi mehe leidmisega õnne proovida. Ebaõnne korral võid avastada end üksiku, õnnetu, vaese ning hüljatuna. Edukat lantimist!