Kuidas suudelda? Üheksa sammu naistele kuidas suudelda meest kirglikult.

Kuidas suudelda kirglikult?

kuidas suudelda1. Kas sa oled valmis?
Enne kui jõuame suudluseni, tuleb teha veidi eeltööd. Me ei räägi siin iidsete suudlemismeistrite uurimisest, vaid sellest, et sa näeksid suudluseks parim välja.

See tähendab, et pead kasutama head huulepalsamit, et su huuled oleks pehmed ja kindlasti mitte praegunenud või lõhenenud. Huulepulga kandmine teeb su huuled ahvatlevamaks ja atraktiivsemaks, kuid see on tihti halb valik, sest jätab mehe näole jäljed ning ka sinu huuled muutuvad peale suudlemist plekiliseks, mis ei ole enam atraktiivne.

2. Otsi algatust.
Kui sulle meeldib, võid olla super otsekohene ja küsida mehelt kas ta tahaks sind suudelda või läheneda ta huulte poole ise järsema kummardusega, kuid see alati ei tööta ning võib viia piinliku momendi ja punastamiseni. Parem viis on peenelt mehele teada anda, mida temalt ootad ehk mis on su meelil.

Temaga rääkimise ajal ära keskendu niivõrd palju tema silmadele ja näole, vaid pööra rohkem tähelepanu tema huultele. Kõige efektiivsem viis on aeg-ajalt tema huultele vestluse ajal mõneks sekundiks pilgu heitmine. Ta ei pruugi seda esimene kord märgata, kuid peale minutit või paari saavad enamus mehi aru, mis tegelikult toimumas on.

Samal ajal aeglusta ka oma rääkimise kiirust, kalluta ennast veidi temale lähemale ning peaaegu garanteeritult saab mees vihjest aru.

Kui ta on suudlusest huvitatud, kopeerib ta täpselt samu käitumismaneere ehk ka tema läheneb sulle, räägib aeglasemalt ja viskab pilgu su huultele. Võid kindel olla, et peale nende märkide nägemist tahab ta sind suudelda.

3. Alusta pehmelt, väga pehmelt.
Kui mees lõpuks läheneb sulle, et sind suudelda või teed seda sina, alusta aeglaselt. Kortsuta õrnalt oma huuli ning nii pehmelt ja õrnalt kui saad, masseeri tema huuli enda huulte vahel. Alusta alumisest huulest ning liigu edasi ülemisele.

4. Pigista neid.
Peale õrnalt huulte masseerimist, võid veidi suunda muuta, tegutse natuke agressiivsemalt. Huulte masseerimise asemel enda huulte vahel, hoopis pigista neid veidi. Mitte jõuga, nagu tahaksid huuli purustada, vaid piisavalt, et näidata, et oled kirglik.

5. Näkitse neid.
Küsi kellelt iganes, kuidas meest suudelda ning nad ütlevad sulle, et kasuta oma huuli. See on tõsi, loomulikult pead sa kasutama huuli, et kedagi suudelda, kuid mees jääb paljudest sensatsioonidest ilma, kui ainult huultega piirdud. Kindlasti jääb jääb ta millestki ilma kui sa oma hambaid ei kasuta.

Kui me räägime hammaste kasutamisest, me ei pea silmas seda, et peaksid talle jõuga huulde hammustama, kindlasti mitte! Me mõtleme hammaste kasutamisel suudluse ajal seda, et peaksid olema õrn ning pakkuma mehele veidi teistsugusemat elamust.

Hammaste kasutamine suudluses on üsna sirgjooneline. Mõtle sellest nagu pehmest näkitsemisest tema huultel. Võib õrnalt ta ülemist või alumist huult oma hammaste vahel pigistada või tõmmata hammastega aeglaselt üle tema huulte, et pakkuda uut sensatsiooni.

6. Kalluta ja pööra.
Asi, mida naised vahel unustavad on see, et nad ei peaks keskenduma ainult ühele näo poolele. Kuna täpselt kohakuti nägudega on üsna võimatu kirglikult suudelda, kallutame me oma nägu loomulikul teel ning selle tulemusena võib jääda suudlus vaid ühele küljele. Iga natukese aja tagant pööra ka näo teisele poolele tähelepanu ehk vaheta suudlemise pooli.

7. Lase tal end suudelda.
Mehega suudlemise õppimisel arvavad lugejad tihti, et nad peavad ise kogu töö ära tegema. Ei pea! Sa peaksid tegema ainult 50% või veel vähem, kui sulle just ei meeldi domineerivam pool olla. Lase mehel kontroll üle võtta ja temal suudluse kulgu juhtida.

8. Rohkem kui ainult huuled.
Suudlemise õpetus on rohkem kui keskendumine ainult tema huultele. Kehal on ka teisi tundlike ja erogeenseid tsoone. Kui huuled muutuvad igavaks või väsitavaks, lõpetu neile keskendumine ja suudle teda näiteks põsele. Kui sellest ei piisa, mata oma pea sügavamale ja hakka tema kaela suudlema, imema, masseerima ja näksima. Ka kõrvade suudlemine on mehe jaoks meeldiv kogemus.

9. Harjuta ja siis harjuta veel.
On palju nippe, tehnikaid, taktikaid ja ideesid, mida võid siit suudlemisõpetusest kasutada. Nende kõikide viimine perfektsuseni esimesel katsel ei ole realistlik.

Et saada suudlemistehnika meistriks, pead pühendama aega ja olema valmis selleks, et alustades võivad asjad tunduda kohmetud ning minna mitte nii ladusalt nagu tahaks. See on kõik loomulik ja normaalne, ära muretse. Harjutamine teeb meistriks ja hiljem tuleb kõik juba loomulikult.