Seksisemude plussid ja miinused.

Tutvus ja seksisemud: seks-tutvuse plussid ja miinused.

Kell on pool kakstest õhtul, päike on loojunud ja hormoonid möllavad. Parim aeg mõelda booty calli peale.

Nagu kellavärk, sinu telefon vibreerib saabunud sõnumist, mis ütleb midagi stiilis: „hei, kas käisid täna väljas?“ või alternatiivselt „mis teed?“. Olenemata sõnumi kirjapildist, tahab sõnumi saatja vaid teada, kas soovid seksida.

Tänase generatsiooni tutvujad on allakirjutanud sekskohtingute kultuurile, mis vajab mõlemalt soolt väga vähe pingutust sugutungi rahuldamiseks. Paljud inimesed sõltuvad seksisemust või „kasudega sõbrast“.

Kasudega sõbra omamine tähendab seda, et sul on mõni sõber, kellega oled seksinud ja kellele helistad kui seksiisu peale tuleb. Seksisemu on rohkem seks-suhe, mis on kasvanud välja tutvusest peale juhuseksi.

Kui sul on mõni selline suhe olnud, tead sa, et nad võivad olla üsna keerulised. Juhuslikes afäärides (vabad suhted) on navigeerimiseks palju halli ala.

Üliedukates seks-suhetes püsivad inimesed sõpradena ja jäävad teineteise vastu südamlikeks. Tumedamalt poolelt paistavad aga olukorrad, kus ühe inimese tunded saavad haiget ja kogu suhe variseb kokku.

Seksisemu omamine on suurepärane, eriti kui sul on vähe aega. Tänu tehnoloogiale on seksisõpradega tutvumine ja suhete hoidmine lihtsam kui kunagi varem.

Jõuad otse voodisse, mis võiks veel parem olla? Reaalsuses ei suuda aga kõik inimesed selliste suhetega toime tulla.

Seksisemude plussid:

Mõned meist on väga hõivatud ja inimesel pole aega olla tõsises suhtes. Mõned meist lihtsalt ei taha suhet, sest iga suhtega tuleb kaasa korralik kogus suhtedraamat.

Seni kuni sa pole vana kõbi, on sul vajadused ja kui sa ei soovi magada paljude erinevate inimestega, on seksisemu omamine suurepärane viis oma vajaduste rahuldamiseks, ilma numbreid suurendamata. Suhe, kus võid kuumalt seksida, visata viis ja rahulikult eluga edasi minna.

Kui sa astud seks-suhtesse õige mõtteviisiga, võib see olla tõeliselt lõbus kogemus. Kõik sõltub inimesest endast. Olles iseseisev ja teades, et ei muutu väga emotsionaalseks, anna minna!

Seksisemude miinused:

Kui sa aga tead, et kiindud inimesse liiga kergesti, hoia eemale! Jookse nii kaugele kui saad ja osta vibraator või midagi… Seksisemu ei ole kellegi jaoks, kes üle päeva uuesti armub. Pea meeles, kasudega sõpradest võib välja kasvada tõsine suhe, kuid see on pigem erand, mitte reegel.

Kiindumise korral garanteerid endale, et saad keppi (kõigepealt füüsiliselt ja siis emotsionaalselt). Kui sa oled sellist tüüpi inimene ja tahad ikkagi seksisemu omada, valmista vähemalt oma vaim ette ja pane mõned reeglid paika. Näiteks: ei kaisutamisele.

Seksisemude kohta saad rohkem lugeda artiklist „Tutvus ja seksisemu: 15 viisi kuidas säilitada oma seksisemu kauemaks“.